Polski
Norsk
Lietuviškai
Русский
English
 
 
 

Produkcija

Atpakaļ
 

ADAX elektriskie sildītāji ir pilnīgi droši izstrādājumi: tiem ir aizsardzība pret pārkaršanu (pie nejaušas sildītāja pārsegšanas vai apklāšanas ar kaut ko) ar automātisku pārslēgšanos, tie saglabā zemu temperatūru priekšējam pārsegam, kas padara sildītājus drošus bērniem. Aizsargs aizkariem un vāciņš ierīces vadībai pasūtāms atsevišķi. Priekšējā pārsega zemā temperatūra novērš skābekļa, putekļu sadedzināšanu un tapešu, kā arī krāsotu virsmu izbalēšanu.
 
Vairāk
 GLAMOX heating konvektori atzīti par īpaši efektīvām apsildes ierīcēm. Sildelements izgatavots no speciāla alumīnija sakausējuma, kurš ir ļoti viegls, nekaitīgs un efektīvi izplata siltumu. GLAMOX heating konvektoru sērija ienesīs jūsu mājās ne tikai mājīgumu, bet kļūs arī par izsmalcinātiem interjera elementiem. Laidenie izliekumi un precīzās līnijas to dizainu padara neatkārtojamu. Ekskluzīvais izskats harmoniski saskan gan ar modernām tehnoloģijām, gan tradicionālām vērtībām interjerā. GLAMOX heating konvektoru sērijas sortimentā ietilpst paneļa veida sildītāji ar augstumu, tāpēc tos var izmantot gan mājās, gan jebkuram citam īpašam mērķim paredzētās telpās. Visa sistēmas vadība atrodas augšpusē, tāpēc tā ir labi redzama un viegli aizsniedzama.
 
Vairāk
 Kompaktie sienas elektriskie konvektori NOREL apvieno progresīvas tehnoloģijas un estētiku, tāpēc tos ir ērti lietot kā privātās telpās, tā arī telpās ar komerciālu nozīmi. Siltuma izejas restes frontālais novietojums nodrošina siltuma nonākšanu telpas iekšienē un tapešu, kā arī krāsotu virsmu neizbalēšanu. Nekādu asu stūru, zema priekšējās virsmas temperatūra, ir aizsargs pret pārkaršanu, pie nejaušas siltuma izejas restes pārsegšanas vai aizklāšanas. Kvalitatīvi termostati ļauj telpu apsildīt ekonomiski un komfortabli.
 
Vairāk
 
 


Uz augšuAtpakaļ
 
 
 
 
Risinājums: mg-solutions