Laipni lūdzam ADAX mājaslapā
ADAX International: LV
ADAX sērijas VP10 P pārnēsājamie elektriskie konvektori ir ekonomiski ir ekonomiski, efektīvi un droši. Konvektori aprīkoti ar automātisku aizsardzību pret pārkaršanu, ieslēgšanas pogu un elektromehānisko vai elektronisko termostatu. Termostata reulēšanas diapazons - 5 - 35° C. Konvektori ar elektronisko termostatu aprīkoti ar gaismas diodi – darbības indikatoru, temperatūras regulēšanas skalu grādos. Konvektoriem ar mehānisko termostatu  - temperatūras regulēšanas skala ar aptuvenām iedaļām. Visi termostatu tipi ir kalibrējami, atkarībā no izmantošanas vajadzībām.  

ADAX sērijas VP10 P pārnēsājamie elektriskie konvektori paredzēti novietošanai uz grīdas, komplektā ietilpst stiprinājumi – kājas P. Tos var uzstādīt arī pie sienas ar speciāliem stiprinājumiem.

Konvektori aprīkoti ar elektības vadu un kontaktdakšu. Šīs sērijas neapšaubāma priekšrocība ir konvektoru nelielie izmēri un plašais pieejamās jaudas diapazons (600, 1000, 1400 un 2000W), kas dod iespēju konvektorus ievietot jebkurā sausā telpā.

Garantija - 5 gadi.
 

priekšrocības

  • Ekonomiska un efektīva apsilde
  • Nesadedzina skābekli un putekļus
  • Vienkārša vadība
  • Vienkārša uzstādīšana
  • Aizsardzība pret pārkaršanu
  • Klusa darbība
Radās jautājumi?

Paskaidrojumi:

K – vads ar kontaktdakšu elektro pieslēgumam caur rozeti;
T – mehāniskais termostats;
ET – elektroniskais termostats;
P – pārnēsājams. 

  

ELEKTRSKIE
KONVEKTORI

Dzīvojamo, komerciālo un citu telpu apsildei.