Laipni lūdzam ADAX mājaslapā
ADAX International: LV
Ar viedo WiFi rozeti ADAX WT2 Plug var vadīt dažādas elektroierīces no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot ADAX WiFi lietotni. Iebūvētais bezvadu termostats WT+BLE (WT2) nodrošina iespēju sildīt telpas, samazināt telpas temperatūru naktī vai dienā, kā arī ieslēgt vai izslēgt elektroierīces. Un, ja jūsu plāni mainīsies, jūs varēsiet viegli mainīt pašreizējos sildītāja iestatījumus vai ieslēgt/izslēgt ierīces ar viedtālruni vai planšetdatoru, izmantojot mobilo lietotni, neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas. Iebūvēta Bluetooth funkcija atvieglos savienošanu pārī.

Viedā rozete uzlabos jūsu veco sildītāju, un tas tiks kontrolēts, izmantojot vismodernākās tehnoloģijas. Integrētais sensors nolasīs temperatūru telpā, un termostats uzturēs telpā iepriekš iestatīto temperatūru.

Izvēloties vadīt citas elektroierīces, piemēram, kafijas automātu, televizoru u.c., varēsiet tās ieslēgt un izslēgt attālināti, kas palielinās mājas drošību.

Piemērots praktiski visu elektrisko sildītāju un ierīču vadīšanai. Termostata temperatūras diapazons 5 - 35 °C. 5 gadu garantija.

 
  

priekšrocības

  • Kluss relejs;
  • Efektīvs enerģijas patēriņš;
  • Vadība caurs ADAX WiFi lietotni;
  • Iespēja mainīt iestatījumus no jebkuras vietas pasaulē;
  • Piemērota praktiski jebkurai elektroierīcei;
  • Ieslēdz un izslēdz elektroierīces.
Radās jautājumi?
  Nosaukums Artikuls  
Viedā rozete ADAX WiFi WT2 Plug 900001 Sīkāk

ELEKTRSKIE
KONVEKTORI

Dzīvojamo, komerciālo un citu telpu apsildei.