Laipni lūdzam ADAX mājaslapā
ADAX International: LV

Par sildelementiem ADAX, GLAMOX heating un Norel konvektoros

Sildelementi, kas izmantoti ADAX, GLAMOX heating un NOREL konvektoros, nesadedzina skābekli un putekļus. Apsildes laikā telpā nekļūst sauss gaiss, neparādās sajūta, ka telpā “nepietiktu skābekļa”. Iemesls ir tena zemā temperatūra – tā nepārsniedz 245 - 250 0С.
 


Tradicionāli izmantotajos sildelementos temperatūra var sasniegt pat 4500С.

 


ADAX konvektoru tenu temperatūra nepārsneidz 2500C

 

Putekļu daļiņas sāk degt pie temperatūras, kas augstāka par 2500C. Sildīšanas elementa lielā virsma, efektīvā konvekcija un elektroniskais termostats samazina temperatūru, tāpēc putekļu degšana nenotiek. 
 
                        GLAMOX heating un Norel konvektoru sildelementu tehniskās īpašības ir tieši tādas pašas kā ADAX.
           Apkārt siltuma ķermenim -  konvektora korpusam un sildelementam, veidojas putekļus nesaturoša vieta, jo aukstais gaiss virzās uz siltuma avotu, tajā pašā laikā ap silto ķermeni veidojas silta gaisa aizsargjosla, kas novērš putekļu iekļūšanu ierīcē: augšupejošā siltā gaisa plūsma ierobežo iespējamo putekļu daļiņu saskarsmi ar sildelementu. Tāpēc elektriskie konvektori ar mūsdienu siltuma elementiem, jo ​​īpaši, ar gaisa plūsmas izeju, kas atrodas uz augšu, vai ar paātrinātas gaisa apmaiņas struktūru, piemēram, Glamox heating un Norel, neatstāj nelabvēlīgu ietekmi uz gaisa kvalitāti telpā.

 

ELEKTRSKIE
KONVEKTORI

Dzīvojamo, komerciālo un citu telpu apsildei.