Laipni lūdzam ADAX mājaslapā
ADAX International: LV
Jaunākās paaudzes sildītājiem ADAX NEO Basic ir mūsdienīgs, elegants dizains. Pateicoties daudzveidībai krāsu, izmēru un jaudas izvēlē, NEO Basic iederēsies jebkurā interjerā un nodrošinās patīkamu un komfortablu atmosfēru mājās. Vienkārši programmējams, iebūvēts ciparu termostats ar augstu temperatūras uzturēšanas precizitāti, ļaus samazināt elektroenerģijas patēriņu nakts laikā vai Jūsu prombūtnes laikā. LCD displejā redzama uzstādītā vēlamā gaisa temperatūra.

NEO konvektoru dizains izstrādāts vienā no zināmākajiem dizaineru birojiem Skandināvjā – Hareide Designmill, inovatīvajā produktā apvienotas mūsdienīga dizaina tendencies un funkcionalitāte. Tieši tādēļ ADAX NEO Basic lieliski izskatās jebkurā interjerā un garantē komfortablu apsildi, ar ko jau sen pazīstama kompānija ADAX.

2008 gadā Norvēģijas Dizaina padome ADAX NEO atzina par uzvarētāju rūpnieciskā dizaina kategorijā nominācijā “PerfectDesign”. “Kompānija ADAX radījusi estētisku un funkcionālu jaunākās paaudzes sildītāju”, - teikts Dizaineru padomes ziņojumā, - “ADAX NEO ir apbrīnojams un atšķiras no citiem elektriskajiem radiatoriem. Tas atšķiras ar spilgtumu un vienlaikus harmonisku, vienkāršu dizainu, elegantu vadības paneļa integrāciju. LCD displejs priekšējā panelī ļauj viegli pārbaudīt uzstādīto temperatūras līmeni un vienlaicīgi izrotā konvektora priekšējā panela izskatu. Automātiskā temperatūras samazināšanās naktīs un prombūtnes laikā iekļauta standarta aprīkojumā un ļauj samazināt apsildes elektroenerģijas patēriņu līdz pat 25%. ADAX NEO – tas ir produkts ikvienam”.

Sērija ADAX NEO Basic NL:
  • Augstums 200mm
  • Pieejamās jaudas: no 600 līdz 1200W
  • Krāsas: balta, melna, sarkana, sudrabaina

Paredzēts uzstādīšanai pie sienas (stiprinājumi ietilpst komplektā) var tikt novietots uz grīdas, izmantojot stiprinājumus – kājas (jāpasūta atsevišķi). Nesadedzina skābekli un putekļus. Termostata regulēšanas diapazons 6-30°C.  Ir iespēja pasūtīt 400V konvektorus ar montāžas kārbu stacionārm pieslēgumam pie elektrotīkla. Garantija 5 gadi.
 

priekšrocības

  • Ekonomiska, efektīva apsilde
  • Ar programmējamu termostatu
  • Mūsdienīgs dizains
  • Viegli uzstādāms
  • Nesadedzina skābekli un putekļus
  • Aizsardzība pret pārkaršanu
  • Kluss siltums
Radās jautājumi?

Paskaidrojumi:

K – elektrības vads un kontaktdakša;
DT – programmējams ciparu termostats;
Bez burta K – montāžas kārba stacionāram pieslēgumam.
 

ELEKTRSKIE
KONVEKTORI

Dzīvojamo, komerciālo un citu telpu apsildei.