Laipni lūdzam ADAX mājaslapā
ADAX International: LV


ADAX piedāvā plašu elektrisko sildītāju klāstu: no vienkāršiem elektriskajiem konvektoriem ar mehāniskiem termostatiem, kā piemēram VP10 P sērija, līdz pinīgām apsildes sistēmām, kas vadāmas ar aplikāciju viedtālrunī vai sms. ADAX elektriskos konvektorus var izmantot gan kā pamata apsildi visu cauru gadu, gan kā papildus apsildi tikai tad, kad tas nepieciešams. Elektriskā apkure ar ADAX elektriskajiem sildītājiem ir komfortabla un patīkama: zema priekšējā paneļa temperatūra un automātiskā aizsardzība pret pārkaršanu garantē drošu ekspluatāciju, pārdomātās korpusu konstrukcijas nodrošina ātru apsildi un pasargā no jebkādām sienas vai tapešu krāsas izmaiņām aiz radiatoriem, bet precīzie termostati, kas ieslēdz radiatorus tikai tad, kad gaisa temperatūra noslīd zem vēlamās uzstādītās, nodrošina ekonomisku elektroenerģijas patēriņu. ADAX elektriskie konvektori nededzina skābekli un putekļus. ADAX konvektoriem pieejami papildus aksesuāri, piemēram, kājas konvektoru novietošanai uz grīdas, termostatu aizsargvāciņi, aizsargaizslietņi aizkariem utt.. ADAX konvektori nodrošina siltumu un komfortablu mikroklimatu.


Elektriskie konvektori GLAMOX heating atzīti par sevišķi efektīvām apsildes ierīcēm uz sildīšanas elementa rēķina, kas speciāli izgatavots tikai no viegla, nekaitīga  un efektīvi siltumu izplatoša alumīnija sakausējuma. GLAMOX heating sērijas elektriskie konvektori  ienes jūsu mājā, ne tikai mājīgumu, bet arī elegances elementus. Laidenie izliekumi un precīzās līnijas padara neatkārtojamu to dizainu. Ekskluzīvais ārējais izskats harmoniski apvienots ar vadošajām tehnoloģijām un tradicionāli augstu kvalitāti, vadības ierīces atrodas augšpusē, labi redzamas un viegli pieejamas. Tas viss padara  GLAMOX heating sēriju  par universālu risinājumu dzīvokļiem, ārpilsētas mājām un jebkurām citām komerciālām un sabiedriski-administratīvajām ēkām. 

Mēs piedāvājam plašu elektrisko sildītāju sortimentu ar tirdzniecības marku GLAMOX heating: no vienkāršiem elektriskiem konvektoriem ar elektronisku termostatu, līdz veselām apsildes sistēmām, vadāmām ar speciālu lietojumprogrammu viedtālrunī  vai sms. Elektriskos konvektorus GLAMOX heating var izmantot kā galveno apsildes avotu visu gadu, vai kā papildus apsildi tikai tad, kad tas nepieciešams. Elektriskā apsilde ar elektriskiem sildītājiem GLAMOX heating ir komfortabli un patīkami: zema virsmas temperatūra un automātiska aizsardzība no pārkaršanas garantē drošu ekspluatāciju, pārdomātas korpusu konstrukcijas – ātra apsildīšana, kas neizraisa krāsoto sienu un tapešu krāsu izmaiņas,  bet precīzie termostati, kuri ieslēdz sildīšanu tikai pie gaisa temperatūras samazināšanās, kas zemāka par uzstādītiem parametriem, - ekonomisks enerģijas patēriņš. Elektriskie konvektori GLAMOX heating nesadedzina skābekli un nededzina putekļus. Papildus konvektoriem var piemeklēt visdažādākos aksesuārus, piemēram, kājiņas uzstādīšanai uz grīdas, aizsargvāciņus termostatiem, aizsargbarjeras aizkariem u.t.t. Ar elektriskajiem konvektoriem GLAMOX heating siltums un komfortabls mikroklimats nodrošināts.
 

ELEKTRSKIE
KONVEKTORI

Dzīvojamo, komerciālo un citu telpu apsildei.