Polski
Norsk
Lietuviškai
Русский
English
 
 
 

Par mums

Atpakaļ
 

ADAX AS - uzņēmums ar 100% norvēģu kapitālu, dibināts 1948 g. Kompānijas pamatdarbības virziens ir elektrisku apsildes sistēmu ražošana un tirdzniecība. ADAX ieņem vadošo stāvokli Norvēģijas tirgū savā jomā. Tajā pašā laikā, produkcija tiek eksportēta pa visu pasauli. Uzņēmumā strādā vairāk kā 150 dažādu nozaru speciālistu, kas izvietoti divās rūpnīcās: ADAX AS Svelvikā (60 km no Oslo), Norvēģijā un UAB ADAX Paņevežos, Lietuvā. Abi uzņēmumi pieder holdingam OTTERLEI GROUP. ADAX AS pastāvēšanas laikā ir izveidojusies profesionāla struktūra saražotās preces pārdošanai un klientu apkalpošanai visos lielākajos Eiropas tirgos, kā arī citos kontinentos. ADAX pārstāvji vienmēr ir gatavi palīdzēt pircējiem ar konsultācijām, pirms pirkuma, lai kļūtu skaidrs, kāda apsildes sistēma visvairāk atbildīs viņu vajadzībām, kā arī garantē profesionālu palīdzību un servisu pēc izdarītā pirkuma. Šobrīd uzņēmums ražo elektriskos konvektorus, kas paredzēti dzīvojamām un komerciālām telpām, ar firmas zīmēm ADAX, GLAMOX heating un NOREL. Elektriskos konvektorus var izmantot, lai apsildītu dažādus objektus: dzīvojamās telpas, skolas, viesnīcas, kafejnīcas, restorānus, veikalus utt. Elektrisko apkures sistēmu var izmantot gan kā pamat apkuri, gan papildus vai rezerves apsildes iespēju, ja, piemēram, telpās siltumapgāde ir nepietiekama vai notikusi avārija liela sala dēļ un tml.
Elektriskie konvektori ilgstoši darbojas automātiskā režīmā, bez uzraudzības. Jūs varat atstāt ieslēgtu apsildes sistēmu un aizbraukt uz nedēļu vai ilgāku laika posmu, tikai neaizmirstiet uzstādīt 5 - 8° C temperatūru termostatā, pie šādas temperatūras telpas nepārsals.

ADAX AS ražotā produkcija tiek eksportēta uz Krieviju, Bulgāriju, Horvātiju, Dāniju, Somiju, Ungāriju, Japānu, Poliju, Šveici, Vāciju, Latviju un citām pasaules valstīm.

Visiem ADAX AS ražojumiem garantijas laiks ir 5 gadi. Visa izgatavotā produkcija pilnībā atbilst Eiropas Savienības kvalitātes un drošības sertifikātiem.

Uz augšuAtpakaļ
 
 
 
 
Risinājums: mg-solutions